24H endurance series Red Bull ring

V malebném podhůří rakouských alp na známém okruhu Red Bull ring se jel třetí díl serie vytrvalostních závodů 24H endurance series. Dvanácti hodinový závod byl opět rozdělen dod vou částí. Vítěz kvalifikace český tým Scuderia Praha nezopakoval výsledek z Mugella a odstoupil po nárazu do bariery v zatáčce Remus ve druhé části závodu.

Z vítězství se radovali jezdci týmu Herberth Motorsport Porsche 991 GT3 R (# 911, Daniel Allemann / Robert Renauer / Alfred Renauer) kteří vyhráli také první díl serie v Dubai. Vítězové ujeli 415 kol což při délce okruhu 4,318 km dává celkově ujetou vzdálenost 1792,38 kilometrů.

Na druhémmístě skončila sestava GRT Grasser Racing Team Lamborghini Huracán GT3 (# 963, Milos Pavlovic / Christoph Lenz / Mark Ineichen / Roberto Pampanini) Vítěz skupiny A6 – Am na třetím místě se umístil domácí tým GP Extreme Renault RS01 FGT3 (# 27, Frederic Fatien / Jordan Grogor / Bassam Kronfli), Čtrté místo patří týmu Hofor-Racing Mercedes-AMG GT3 (# 1, Michael Kroll / Chantal Kroll / Roland Eggimann / Kenneth Heyer / Christiaan Frankenhout) A6-Am

Jako pátí dojel polský tým Forch Racing powered by Olimp Porsche 991 GT3 R (# 29, Robert Lukas / Zeljko Drmic / Patrick Eisemann druzí ve skupině A6-Pro