6. závod MP a MSR v kartingu Vysoké Mýto

Předposledním dílem pokračoval na dráze ve Vysokém Mýtě předposledním závodem Moravský pohár a Majstrovstvá Slovenskej republiky v kartingu. ve třédě KZ junior (Moravský pohár) se vrací do své staré formy brněnský pilot Petr Klobás,vyhrál druhý závod v řadě a na “bednu” ho doprovodil navrátilec David Klar a Katka Žůrková. Ve Slovenském mistráku se nejlépe vedlo Jakubu kadlčákovi a stejně jako Petr Klobás vyhrál druhý závod v řadě.Druhý se umístil Martin Konopka a pro třetí místo si dojel Jakub Talaš.

Nejlépe obsazovanou třídou je v současnosti v rámci “moraváku” je třída MP KZ2 senior kde se průměrná účast pohybuje kolem dvaceti jezdců na závod. Stejně tak jako v Třinci i v Mýtě vybojoval palmu vítězství Marek Skřivan sen.Na druhém místě skončil stejně jako v Třinci Milan Turkovič a pro třetí místo si dojel Evžen Stryja.

Ve třídě MP KZ2 veterán byl nejlepší Gyula Buzas na druhém místě dokončil Stanislav Koreň a třetí byl Petr Klíma, který v minulém závodě nestartoval.Na prvné pohled by se mohlo zdát že někteří jezdci mají místo na stupních vítězů předplacené,proto bych rád pozval příznivce kartingu na poslední závod MP+MSR který se jede v termínu 30.9. – 1.10. 2017 na supermoderní dráze v Třinci.