Kopčianský motookruh 2017

. Na známé trati která je vytyčena na místních komunikacích vesničky Kopčany na moravsko-slovenském pomezí. Jak říkají naši východní sousedé na Záhorí, se uskutečnil již 8. ročník závodů Kopčianský motookruh. Tyto závody jsou zařazeny do seriálu Czech road racing, čili závodů silničních motocyklů na přírodních okruzích, pod patronací ČAMSu.

Teď již k samotným závodům, nejvíce obsazenou třídu 125 SP vyhrál Eduard Werner před Markem Zimou a Michalem Veckem. Ve 125 GP zvítězil Patrik Kolář před Rakušanem Chtristopherem Ederem a Jiřím Obtulowitczem. Známí jezdci této třídy Olda Podlipný a Michal Savinkov závod nedokončili. Závod třídy do 600 ccm se staly kořistí německého jezdce Wolfganga Schustera kterého na stupně vítězů doprovodili Michal Vecko CZ a Miroslav Sloboda SVK.

V nejsilnější třídě nad 600 ccm si palmu vítězatví odnesl český jezdec Marek Červený před Petrem Bičištěm a třetí skončil Slovenský jezdec Jozef Ježovica. KOmpletní výsledky najdete ZDE