Slovácký okruh XVII. O cenu Milana Šobáně

Minulý víkend se náš tým zúčastnil závodu silničních motocyklů ve Starém Městě, který se jede jako Cena Milana Šobáně. Z pohledu našeho týmu to nebyl moc úspěšný závod. Náš jezdec Martin Krtička obsadil ve třídě 125 GPosmé místo, tuto třídu vyhrál německý jezdec Chris Meyer, druhý skončil Patrik Kolář a na třetím místě dojel italský jezdec Lorenzo Tiveron, toho si mnozí budpu pamatovat jště z doby kdy jezdil šampionát Alpe Adria.Náš druhý jezdec Jakub Rolf bojoval ve třídě 125 SP o vítězství, dokud ho v posledním kole, dá se říci v poslední zatáčce nezastavila závda na motocyklu. Zvítězil Ivo Doležal, druhý se umístil Pavel Fojtík a třetí skončil Marek Zima.

Kompletní výsledky najdete ZDE

O nadcházejícím víkendu se jede závod 300 zatáček Gustava Havla v Hořicích, pro náš tým má tento závod zvláštní příchuť oba naši jezdci pochází z východočeského kraje, takže je to pro nás domácí závod a Kuba bude patřit ve třídě 125 SP k favoritům na bednu. Je to zároveň pozvánka tyto vyjímečné závody na klasické trati srovnatelné svou náročností se závody na britských ostrovech, které se těší velké oblibě domácích i zahraničních jezdců a jsou součástí M ČR na přírodních okruzích.